PonukaTopovať

Ponuka práce-skladník/Holandsko/práca v logistickom sklade

11 €

Zahraničie
Pridané: 15. 07. 2022

Absolvent
Áno
Výška mzdy
11

Ceva je veľká medzinárodná logistická spoločnosť. Zaoberá sa prepravou a prekládkou produktov z medicínskeho priemyslu, elektroniky, doplnkov pre kone, klimatizácií, ohrievačov a iné.

Mzdové podmienky:

•11,25€(brutto)

Príplatky:

•Pondelok až piatok od 21:00 do 00:00 – 35%
•Sobota – 45%
•Nedeľa – 100%

Náplň práce:

•Vychystávanie objednávok
•Skenovanie produktov
•Ukladanie tovaru na palety
•Možnosť používania VZV

Benefity:

•Príplatky za nočné, soboty a nedele
•Možnosť zaškolenia na VZV
•Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
•Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
•Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
•Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
•Starostlivosť koordinátora v Holandsku
•Poistenie Holland Zorg
•Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)

Požiadavky:

•Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
•Presnosť
•Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Ubytovanie:

•Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:

•Ranná zmena od 6:00 do 15:00
•Poobedná zmena od 15:00 do 00:00

Kontaktujte nás cez správu, email - jobs@kentexpersonnel.co. uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!

CENA

11 €

Silvia Klenková

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID EaJrgo0ePrl1